Служба автомобільних доріг
у Дніпропетровській області

» Прес-центр » новини » Дбаємо про безпеку дорожнього руху
Роботи з ремонту ліній зовнішнього освітлення

Дбаємо про безпеку дорожнього руху
Роботи з ремонту ліній зовнішнього освітлення

В пріоритетних напрямках роботи Дніпропетровської Служби автомобільних доріг завжди було поліпшення стану безпеки дорожнього руху на автомобільних дорогах загального користування. Дорожники постійно працюють  над вдосконаленням заходів які покращують безпеку як автомобілістів так і пішоходів.

Одним із важливих факторів який має суттєвий вплив на безпечне пересування автошляхами є освітлення автомобільних доріг та пішохідних переходів. Нажаль в попередні роки в умовах обмеженого фінансування, освітлення автомобільних доріг які проходять територіями населених пунктів області було недостатнім.

Але ми поступово змінюємо ситуацію на краще.

Наразі завершено роботи по капітальному ремонту ліній зовнішнього освітлення та встановленню енергозберігаючих світлодіодних світильників у с. Преображенка - км. 63 + 120, км. 63 + 864 (а/д Н-11 Дніпро – Миколаїв (через Кривий Ріг), відновлено та відремонтовано освітлення на транспортній розвязці до м. Камянське.

Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області нагадує про необхідність неухильно дотримуватись правил дорожнього руху та швидкісного режиму та бажає всім безаварійних та безпечних поїздок і пересувань.