Служба автомобільних доріг
у Дніпропетровській області

» Прес-центр » новини » Дніпропетровщина отримала нові габаритно - вагові комплекси

Дніпропетровщина отримала нові габаритно - вагові комплекси

Сьогодні під час робочого візиту до Дніпропетровщини Голова Державної Служби України з безпеки на транспорті Ноняк Михайло Васильович разом із керівництвом області та міста Дніпро урочисто передав співробітникам управління Укртрансбезпеки у Дніпропетровській області чотири нових сучасних мобільних габаритно-вагових комплекса.

«Дуже важливо не тільки ремонтувати та будувати дороги області, а працювати над їх збереженням. Адже на превеликий жаль порушення норм вантажоперевезення призводить до руйнації і погіршення експлуатаційного стану дорожнього покриття. Тож сподіваємось на плідну співпрацю задля відновлення та збереження автошляхів нашої області» - сказав керівник Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Геннадій Немога.

У новому 2018 році нові комплекси будуть використані для здійснення габаритно-вагового контролю та території Дніпропетровської області.

Комплекси ГВК оснащені вагами, в комплект входить дві вантажні плити, на які буде заїжджати автомобіль, а комп’ютер  фіксуватиме інформацію про вагу транспортного засобу. Це дозволить перевірити, чи вагові параметри великовагового автомобіля знаходяться в дозволених межах.

Після передачі ключів та нагородження працівників Укртрансбезпеки відбулася тестова демонстрація роботи мобільної лабораторії з габаритного контролю транспортних засобів.