Служба автомобільних доріг
у Дніпропетровській області

» Прес-центр » новини » Дороги місцевого значення Дніпропетровської області змінили балансоутримувача

Дороги місцевого значення Дніпропетровської області змінили балансоутримувача

З 1 січня 2018 року в рамках децентрацілізації та згідно з розпорядженням КМУ від 2 жовтня 2013 року № року №759-р відбулась передача автомобільних доріг загального користування місцевого значення із сфери управління Державного агентства автомобільних доріг України в управління місцевим органам влади.

Ремонти та утримання таких шляхів будуть фінансуватись за рахунок коштів Дорожнього фонду, який запрацює на початку 2018 року. Розподіл коштів по областях буде пропорційний протяжності доріг, які знаходяться на балансі ОДА.

 На балансі Служби автомобільних доріг уДніпропетровській області залишилося 57 шляхів державного значення загальною протяжністю 2998,5 км (міжнародні, національні, регіональні та територіальні).

В підпорядкування Дніпропетровської обласної державної адміністрації відійшло 865 шляхів місцевого значення загальною протяжністю 6181,4 км(обласні та районні).

Просимо зазначити, що звернення щодо покращення стану обласних та районних автодоріг з 1 січня доцільно адресувати балансоутримувачу – департаменту житлово - комунального господарства та будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації.