УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом на 06-00 год. 21.11.2020р.

Довідка про погодні умови та стан проїзду на а/д державного значення в Україні станом на 06-00 год. 21.11.2020р.

Станом на 06-00 год. 21.11.2020р. місцями сніг випадає в Івано-Франківській, Черкаській, Полтавській, Чернігівській, Сумській та Харківській областях, де за нічний час доби випало від 1 до 5 см снігу. Невеликий дощ в Одеській області; місцями тумани в Кіровоградській та Миколаївській областях; в решті областей без опадів. Температура повітря на більшій території країни коливається від -2 до +2°С, в східних областях -1-5°С.

Покриття на дорогах державного значення у більшості областей сухе, в областях з опадами мокре.

На більшості перевальних ділянках доріг без опадів, лише на Яблунецькому та Вишківському перевалах невеликий сніг. Температура повітря -2-4°С. Стан покриття місцями мокрий.

На дорогах державного значення виконуються снігоочисні роботи та обробка покриття доріг протиожеледними матеріалами спусків, підйомів, мостів, заокруглених ділянок тощо.

Проїзд всіма ділянками доріг державного значення забезпечено.

Для забезпечення проїзду дорогами державного значення дорожніми організаціями задіяно в роботі 283 одиниці техніки та 376 робітників.

За повідомленням УкрГМЦ 21 листопада хмарно, вночі у північних, центральних, Одеській та Миколаївській областях, вдень у східних, Сумській та центральних областях невеликий мокрий сніг, на решті території без опадів. Вітер північно-західний, на сході північно-східний, 7-12 м/с.Температура повітря вдень 0+5°С, у східних областях 1-3° морозу.