Служба автомобільних доріг
у Дніпропетровській області

» Прес-центр » новини » Міністр інфраструктури України відвідав Дніпропетровщину
з робочим візитом

Міністр інфраструктури України відвідав Дніпропетровщину
з робочим візитом

27 липня з дводенним робочим візитом прибув до Дніпра міністр інфраструктури Володимир Омелян. Міністр зустрівся з керівництвом Дніпропетровської обласної адміністрації та керівництвом Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області.

Володимир Омелян проінспектував автомобільні дороги на яких ведеться поточний середній ремонт. А таких ділянок чимало, адже робота ведеться в декількох напрямках. Розпочав візит із дороги міжнародного значення М-04 Знам’янка – Луганськ – Ізварине. Далі був огляд ще одного важливого для області напрямку – дорога Н-08 Бориспіль – Дніпропетровськ – Запоріжжя. Міністр поспілкувався із представниками підрядних організацій котрі виконують ремонтні роботи. Роботи ведуться одразу у двох напрямках від м. Дніпро в напрямку Запоріжжя і від Запорізької області у напрямку Дніпра.

Окрему увагу Володимир Омелян приділив будівництву Південного обходу м. Дніпро.

«З 1 січня, сподівається міністр, запрацює дорожній фонд, який дозволить стабільно фінансувати галузь автошляхів. У 2018 році до цього дорожнього фонду надходитимуть 50% акцизу на паливо, у 2019 – 75%, з 2020 – 100%. Це дозволить стабільно фінансувати ремонт доріг» - зазначив міністр інфраструктури.