Служба автомобільних доріг
у Дніпропетровській області

» Прес-центр » новини » Обмеження руху великовагового транспорту

Обмеження руху великовагового транспорту

Сьогодні в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Геннадій Немога взяв участь у прес – конференції яка відбулась у інформаційному агентстві «Мост - Днепр». На прес – конференції обговорювали які заходи вживаються для збереження автомобільних доріг області за умови підвищених температур повітря.
Сезонні обмеження діють для великовагового транспорту на мережі автодоріг загального користування у Дніпропетровській області з 1 червня 2017року. Заборона руху для транспортних засобів фактична маса яких перевищує 24 т, або навантаження на вісь більше ніж 7 т при температурі повітря більше ніж+28С0 діє в період доби з 8.00 до 23.00.

"Ми звертаємося до водіїв та просимо їх із розумінням поставитися до ситуації. Через те, що у даний час асфальт нагрівається до високих температур і змінює свої фізичні властивості, він легко піддається динамічному впливу вантажівок. Нічні перевезення не заборонені. Проте, якщо вантажівка має фактичну вагу більше, ніж 40 тонн, то водія будуть штрафувати за перевантаження у будь-якому випадку", - повідомив Генадій Немога.