Служба автомобільних доріг
у Дніпропетровській області

» Прес-центр » новини » Поточний середній ремонт автомобільної дороги М-04

Поточний середній ремонт автомобільної дороги М-04

 

На прикінці квітня поточного року на замовлення Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області розпочато роботи з поточного середнього ремонту автомобільної дороги державного значення  М-04 Знам’янка – Луганськ – Ізварине (на м. Волгоград через мм. Дніпропетровськ і Донецьк) на ділянці км 297+232 — км 357+246.

 

Майже місяць роботи з поточного середнього ремонту ведуться підрядною організацією ТОВ “Автомагістраль-Південь”.

Технічний наглад за поточним ремонтом здійснюється спеціалістами з технічного нагляду відділу технічного контролю Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області.

 

Довгий період зазначена ділянка автомобільної дороги знаходилась в аварійному стані (майже не проїзному). Ямковість, просадки, руйнування кромки покриття, сітки тріщин, колійність та напливи все це приносило незручності водіям, що рухались вищезазначеною ділянкою автомобільної дороги.

Але, вже найближчим часом завдяки злагодженій роботі Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області та ТОВ “Автомагістраль-Південь” дана ділянка автомобільної дороги стане європейської якості.

Так, робочим проектом передбачено проведення робіт фрезерування старого покриття, регенерації конструктивних слоїв дорожнього одягу, вирівнювального та верхнього шарів асфальтобетону.

На даний час роботи з фрезерування старого покриття виконано на самих незадовільних ділянках автомобільної дороги, а саме від с. Дмитрівка і до повороту на шахту “Степова”, а це близько 14 кілометрів.

Крім того, по с. Миколаївка підрядником виконуються роботи з регенерації конструктивних слоїв дорожнього одягу. Станом на 30 травня вже влаштовано 2,5 кілометра верхнього шару основи із суміші фрезерованої обробленої комплексним в'яжучим з додаванням щебенево-пісчаної суміші, та 0,5 км вирівнювального шару із асфальтобетонної суміші.

Суміші фрезеровані оброблені комплексним в'яжучим з додаванням щебенево-пісчаної суміші виготовляються на виробничій базі ТОВ “Автомагістраль-Південь” (с. Слов'янка) грунтозмішувальною установкою Marini ColdFALT 400  продуктивністю 400тн/год.