Служба автомобільних доріг
у Дніпропетровській області

» Прес-центр » новини » Про боротьбу з ожеледдю на автошляхах Дніпропетровської області

Про боротьбу з ожеледдю на автошляхах Дніпропетровської області

Сьогодні 30 листопада 2017року в Інформаційному агентстві «МОСТ – Днепр» відбулась прес – конференція за участю виконуючого обов’язки начальника Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Немоги Геннадія Вячеславовича.

Темою прес – конференції стали складні погодні умови що привели до виникнення ожеледиці одразу в декількох областях країни у тому числі і Дніпропетровської.

Були висвітленні питання пов’язані із станом проїзду в Дніпропетровській області в умовах сильної ожеледиці, обробкою автомобільних шляхів, зимовим утриманням та забезпеченням руху автотранспорту.

Так Геннадій Немога докладно розповів про ситуацію на дорогах області: «на дорогах працювало 87 одиниць техніки , дорожники працюють в цілодобовому режимі, наразі оброблено протиожеледними матеріалами більше 2000 км автодоріг на сьогодні не існує жодних обмежень руху і проїзд відкрито по всім дорогам Дніпропетровської області, перекриття вдалось уникнути, хоча затори спостерігались на дорозі Бориспіль- Дніпро – Запоріжжя та Дніпро- Миколаїв котрі вже у другій половині дня було ліквідовано», - сказав керівник Служби автодоріг.

Виконуючий обов’язки начальника Служби розповів як ведеться робота підприємством ДП «Дніпропетровській облавтодор» по обробці автомобільних доріг протиожеледними матеріалами, про наявність всіх необхідних механізмів та матеріалів до сталої роботи у зимовий період, роботу чергової гарячої лінії для водіїв що потрапили у надзвичайну ситуацію на дорозі. Привернув окрему увагу користувачів автомобільних доріг до необхідності врахування складних погодних умов під час кермування  та надання пріоритету в русі техніці що працює нд забезпеченням безпечного проїзду автошляхами області.