Служба автомобільних доріг
у Дніпропетровській області

» Прес-центр » новини » Про стан доріг у Дніпропетровській області в тяжких погодних умовах: як проводится розчищення магістралей, чи існують обмеження руху

Про стан доріг у Дніпропетровській області в тяжких погодних умовах: як проводится розчищення магістралей, чи існують обмеження руху

 

Сьогодні 10 січня 2017року в Інформаційному агентстві «МОСТ – Днепр» відбулась пресс – конференція за участю виконуючого обов’язки начальника Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Немоги Геннадія Вячеславовича та директора ДП «Дніпропетровський облавтодор» Картамишева Юрія Володимировича.

На прес конференції були висвітленні питання пов’язані із станом проїзду в Дніпропетровській області, розчисткою автомобільних шляхів, зимовим утриманням та обмеженням руху транспорту.

Так Немога Г.В. докладно розповів коли і на яких дорогах були застосовані обмеження руху, які були пов’язані із повною забороною руху у сусідніх областях, а саме у Кіровоградській та Миколаївській і наголосив, що нарізі не існує жодних обмежень руху і проїзд відкрито по всім дорогам Дніпропетровської області.

Виконуючий обов’язки начальника Служби розповів як ведеться робота по очищенню автомобільних доріг від наслідків потужного снігопаду, про роботу чергової гарячої лінії для водіїв що потрапили у надзвичайну ситуацію на дорозі та привернув увагу користувачів автомобільних доріг до необхідності врахування складних погодних умов під час кермування, дотримування правил дорожнього руху, швидкісного режиму, дистанції. Також звернувся до водіїв з проханням поставитись з розумінням і не чинити перешкод техніці що працює на розчищенні автодоріг.