Служба автомобільних доріг
у Дніпропетровській області

» Прес-центр » новини » Ремонтні роботи на автомобільній дорогі М-04 Знам’янка – Луганськ – Ізварине (на межі Пʼятихатського та Криничанського районів Дніпропетровської області км.119 та с. Осикувате км. 99)

Ремонтні роботи на автомобільній дорогі М-04 Знам’янка – Луганськ – Ізварине (на межі Пʼятихатського та Криничанського районів Дніпропетровської області км.119 та с. Осикувате км. 99)

На автомобільній дорозі міжнародного значення М-04 Знам’янка – Луганськ – Ізварине (на м. Волгоград через мм. Дніпро і Донецьк) тривають роботи з поточного середнього ремонту.

Так зараз виконується регенерація дорожнього покриття за технологією холодний ресайклінг на межі Пʼятихатського та Криничанського районів Дніпропетровської області (км.119).

Також розпочато влаштування вирівнюючого шару із крупнозернистого асфальтобетону на км. 99 с. Осикувате. На цій ділянці автодороги вже виконані роботи з регенерації конструктивних шарів дорожнього одягу.

Роботи з поточного середнього ремонту ведуться підрядною організацією ТОВ “УПП ІІ УПС”.

Технічний нагляд за поточним ремонтом здійснюється спеціалістами з технічного нагляду відділу технічного контролю Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області.