Служба автомобільних доріг
у Дніпропетровській області

» Прес-центр » новини » Роботи з зимового утримання автошляхів Дніпропетровської області
Фотозвіт

Роботи з зимового утримання автошляхів Дніпропетровської області
Фотозвіт

Негода на теріторії Дніпропетровської області триває. За минулу добу в багатьох районах області пройшов крижаний дощ та рясні снігопади. Але попре негоду жодних обмежень руху на території області не було застосовано.  Дорожники Дніпропетровщини продовжують працювати над забезпеченням безперешкодного проїзду автошляхами області. Виконується весь необхідний комплекс робіт з зимового утримання. 

Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській облаті звертається до водіїв з проханням по можливості утриматися від поїздок. Якщо Ви бачите на дорозі  снігоприбиральну техніку - не перешкоджайте її роботі та надавайте приоритет у дорожньому русі.

Дніпропетровська Служба автодоріг області просить усіх участників дорожнього руху з розумінням поставитися до тимчасових незручностей під час проведення робіт із зимового утримання автошляхів та закликає неухильно дотримуватись правил дорожнього руху, не превищувати швидкість, зважати на складні погодні умови та не наражати на небезпеку себе та інших учасників дорожного руху!

а/д Т- Петриківка 

а/д Н- Криворізькій район

а/д Н-11

а/д Н-31 Могилев

а/д Н-31 Царичанка

а/д Н-31