Служба автомобільних доріг
у Дніпропетровській області

» Прес-центр » новини » Шановні автокористувачі - дотримуйтесь правил пожежної безпеки!

Шановні автокористувачі - дотримуйтесь правил пожежної безпеки!

На Дніпропетровщині вже декілька тижнів панує спекотна погода. Наслідком підвищених температур завжди є висока пожежна небезпека. Служба автомобільних доріг неодноразово попереджала користувачів автошляхів та мешканців області про наслідки необережного ставлення з вогнем та прохала дотримуватись правил пожежної безпеки. Ігнорування простих правил шкодить здоров’ю людей, негативно впливає на навколишнє середовище, руйнує об’єкти інфраструктури.

Нажаль саме людська недбалість та недотримання правил пожежної безпеки стало причиною пожежі на автомобільній дорозі Т-04 -22 (Павлоградський район). В результаті пожежі були пошкоджені дерева розташовані в лісосмугі поблизу автомобільної дороги загального користування. Як наслідок згоряння стовбури дерев під впливом поривів вітру попадали на проїзну частину, що створило аварійну небезпеку у дорожньому русі.

Оперативне реагування на надзвичайну ситуацію підрозділу ДСНС у Павлоградському районі за підтримки філії Павлоградський райавтодор дозволило уникнути дорожньо – транспортних пригод.

Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області вкорте наголошує: шановні громадяни неухильно дотримуйтесь правил пожежної безпеки та не провокуйте пожежі в екосистемах!