Служба автомобільних доріг
у Дніпропетровській області

» Прес-центр » новини » Служба автомобільних доріг працює над
ліквідацією наслідків негоди

Служба автомобільних доріг працює над
ліквідацією наслідків негоди

Сьогодні 21 квітня 2017року в інформаційному агентстві «МОСТ – Днепр» відбулась пресс – конференція за участю виконуючого обов’язки начальника Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Немоги Геннадія Вячеславовича.

На прес конференції Немога Г.В. розповів про роботу яка ведеться по очищенню автомобільних доріг від наслідків потужного снігопаду та розширенням проїзної частини трас які опинилися під сніжними заносами внаслідок негоди 18-19 квітня.

Також вчора, 20квітня на прес конференції в ІА «МОСТ – Днепр» в.о. начальника Служби докладно розповів коли і на яких дорогах були застосовані обмеження руху та коли відбулось зняття обмежень та наголосив, що рух і проїзд відкрито по всім дорогам Дніпропетровської області.

Виконуючий обов’язки начальника Служби привернув увагу користувачів автомобільних доріг до необхідності врахування складних погодних умов під час кермування, дотримування правил дорожнього руху, швидкісного режиму, дистанції. Також звернувся до водіїв з проханням поставитись з розумінням до ситуації і не виїжджати без нагальної потреби , особливо якщо вже встигли переобладнати свої автомобілі на літню гуму, та не чинити перешкод техніці що працює на розчищенні автодоріг.