Служба автомобільних доріг
у Дніпропетровській області

» Прес-центр » новини » Ситуація на дорогах Дніпропетровської області не змінитися до тих пір, поки не будуть дотримуватися міжремонтні терміни, — САД

Ситуація на дорогах Дніпропетровської області не змінитися до тих пір, поки не будуть дотримуватися міжремонтні терміни, — САД

 

Resize of DSC_0273

Заступник начальника з ремонту та експлуатаційного утримання Служби автомобільних доріг Дніпропетровської області Іван Лебединський повідомив, що до тих пір, поки не будуть дотримуватися міжремонтні терміни та характеристика міцності, ситуація з дорогами в Дніпропетровській області не зміниться.

Про це він повідомив на прес-конференції «Стан ринку будівництва в Дніпропетровській області» в ІА «МОСТ-ДНІПРО».

Resize of DSC_0280

«Для того, щоб довести автомобільну дорогу до відповідних параметрів, потрібні фінансові вливання, і не такі як вони є на сьогоднішній день. За статистикою з 2000 року буквально до 2016 року маємо нульові показники (з капітального та поточного ремонту). Тільки в 2016 році через мережу Дніпропетровської області нам доведений фінансовий план на 80,8 км поточного ремонту, що дасть можливість мізерно поліпшити фінансове становище на мережі автомобільних доріг. До тих пір поки не будуть дотримуватися міжремонтні терміни, до тих пір поки за показниками по міцності ми не вийдемо на відповідний рівень, ситуація на дорогах не зміниться », — повідомив він.

Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області є державним органом управління автомобільних доріг загального користування.

«Протяжність по мережі становить 9,172 тис. км. Цим транспортним критерієм забезпечується життєдіяльність понад 1,5 тис. Населених пунктів. З кожним роком йде інтенсивне зростання інтенсивності руху, близько 5%. В якому стані знаходяться автомобільні дороги в даний час, знає кожен, так як все є учасниками дорожнього руху. Мережа автомобільних доріг потрібно забезпечити міцності і якісними характеристиками, і пропускною спроможністю. Вся мережа автомобільних доріг загального користування поділяються на дороги державного та місцевого значення », — розповів він.