Служба автомобільних доріг
у Дніпропетровській області

» Прес-центр » новини » З Днем Державного Прапора України – САД у Дніпропетровській області

З Днем Державного Прапора України – САД у Дніпропетровській області

23 серпня 2016 року з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України, а також з метою консолідації навколо ідеї Української державності, виховання патріотизму, гордості за свою державу та поваги до її символів керівництво Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області разом із колективом долучилися до церемонії урочистого підняття Державного Прапора України, яка відбулася біля будівлі облдержадміністрації.

Resize of DSC_0716

Resize of DSC_0714

Символічно, що напередодні Дня Незалежності ми відзначаємо День Державного Прапора України. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня. Хай у ці дні над будівлями майорить державний стяг та наповнює серця патріотизмом, гордістю за наш волелюбний народ.

Resize of DSC_0711

 

Resize of DSC_0722

Через тисячоліття пролягав шлях становлення нашої держави. Нам є чим пишатися і про що згадати у цей визначний день. Україна прославлена своєю багатою історією та культурою, мелодійною мовою, працьовитістю та сумлінністю людей. На перехрестях української історії сплелися пошуки й випробування, злети й падіння, перемоги й поразки. Вони завжди нам нагадуватимуть про звитяжні сторінки нашого національного формування. Незалежність – символ нашої нації, самоствердження, відчуття волі та суверенності.

Resize of DSC_0720

 

Resize of DSC_0700

Сьогодні наша держава переживає нелегкі часи. Але цей урок повинен загартувати нас і зробити ще сильнішими. Кожному з нас варто пам’ятати, якого ми славного роду. Сьогодні той день, коли слова «незалежність», «суверенність», «єдність» набувають нового звучання для кожного українця.

Resize of DSC_0729

Resize of DSC_0727

Resize of DSC_0740

Прес-служба САД у Київській області